Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8341
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 20.

Niedziela, 25 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 25 lutego 2007, 16:24
Autor: Jelonka.com
Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 20.
Fot. Jelonka.com
W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

Błąd albo działanie osoby chorej psychicznie: takie hipotezy w sprawie zamiany w Jelfie fiolek corhydronu na śmiertelnie niebezpieczną scolinę stawiają prokuratorzy prowadzący śledztwo. Czy rzeczywiście sabotaż jest wykluczony, jak oświadczyli śledczy? Komu zależy na rozgłosie tzw. afery z corhydronem? Kto na tym zyskał a kto stracił?

Już 33 osobom przedstawiła Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zarzuty wręczenia korzyści majątkowych w zamian za pomoc w uzyskaniu prawa jazdy. Podejrzani przyznali się do winy i rzucili nowe światło na prowadzone przez śledczych dochodzenie.

Postrach mieszkańców ul. Rózyckiego, pies Klajzder, prawdopodobnie już nikogo nie pogryzie. Pomoc, po naszej ubiegłotygodniowej publikacji, zaoferował prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski. Sprawa trafiła też do prokuratury.

Głosami klubów Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz koła Nasz Dom na wtorkowej sesji rady miasta uchwalono budżet stolicy Karkonoszy na bieżący rok. Zobacz, na co przeznaczono miejskie pieniądze.

Gimnazja rozpoczęły bój o uczniów. Absolwenci szkół podstawowych się cieszą: mają w czym wybierać i mogą dopasować ofertę do swoich zainteresowań. Dla szkół to bitwa o nauczycielskie etaty.

Pracodawcy potrzebują kucharzy, kelnerów, recepcjonistów (ze znajomością co najmniej języka niemieckiego). Poszukiwane są szwaczki, elektrycy, ślusarze, a przede wszystkim wszelkiego rodzaju budowlańcy. Zobacz, jakie wymagania muszą spełnić kandydaci.

Karkonosze Jelenia Góra nie mają prezesa, ale jest szansa na pozyskanie stałego sponsora. Zobacz, kto kieruje zasłużonym klubem i jakie są plany na przyszłość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
562
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group