Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5995
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanki kończą kurs samoobrony

Piątek, 27 czerwca 2014, 7:34
Aktualizacja: 7:36
Autor: 112
3 lipca o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbędzie się zakończenie kursu samoobrony dla kobiet, realizowanego w ramach programu prewencyjnego „Bezpieczna w swoim mieście”. Organizatorem była policja jeleniogórska.

Uczestniczki, które dotrwały do końca kursu otrzymają certyfikaty potwierdzające jego ukończenie. Certyfikaty uczestniczkom wręczy komendant miejski Policji w Jeleniej Górze – mł. insp. Zbigniew Markowski oraz prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, który objął kurs patronatem honorowym.

Zajęcia praktyczne odbywały się w sali gimnastycznej Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze. Już na pierwszych zajęciach uczestniczki ćwiczyły podstawowe techniki samoobrony. W ramach kursu odbyły się również zajęcia z psychologiem policyjnym oraz z funkcjonariuszem ds. prewencji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

- Głównym celem kursu samoobrony jest przygotowanie mentalne i fizyczne jego uczestniczek, do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie. Z uwagi na duże zainteresowanie kursem prawdopodobnie w przyszłym roku odbędzie się jego kolejna edycja – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group