Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 marca
Imieniny: Patryka, Zbigniewa
Czytających: 8004
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/KRAJ: Jeleniogórzanka z zespołem Piotra Kupichy w finale „Bitwy na głosy”

Poniedziałek, 25 kwietnia 2011, 7:21
Aktualizacja: 17:35
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA/KRAJ: Jeleniogórzanka z zespołem Piotra Kupichy w finale „Bitwy na głosy”
Fot. Archiwum
W Wielką Sobotę w ósmym odcinku programu TVP2 „Bitwa na głosy” pochodząca ze stolicy Karkonoszy – Kasia Grabowska i zespół Piotra Kupichy zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając największą liczbę głosów widzów.

Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd, która zasiadła w jury show „Bitwa na głosy”, wyznała, że jest fanką Kasi Grabowskiej. Inny juror - dziennikarz radiowo-telewizyjny Wojciech Jagielski przyrównał jej urodę do modelki i aktorki Evy Longorii. Drużyna Piotra Kupichy wraz z Kasią Grabowską zapewniła sobie udział w finale dzięki udanym interpretacjom dwóch przebojów: "I wanna know what love is” z repertuaru grupy Foreigner
repertuaru grupy Foreigner oraz „Monday Morning” kanadyjskiej piosenkarki Melanie Fiony.

Kasia Grabowska śpiewa od trzynastego roku życia. Jest absolwentką Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, triumfatorką programu TVP2 „Szansa na sukces 2010”, wokalistką o bluesowo-jazzowych korzeniach i założycielką funkowej grupy Soft Light Fire. Dziś prowadzi zajęcia wokalne w domach kultury i studiuje pedagogikę w Warszawie. Oprócz tego pracuje nad swoim autorskim materiałem muzycznym.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
286
Tak
68%
Nie
22%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Odmładza tętnice i hamuje tworzenie się zakrzepów
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Karkonoski Park Narodowy
Spokój dla cietrzewi i sokołów. Szlaki czasowo zamknięte
 
Szklarska Poręba
Najlepszy widok na Karkonosze – z tarasu obok dworca w Szklarskiej Porębie
 
Aktualności
Nowy pomysł na sprzedaż pałacu
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Wałbrzyska Harcówka – punkt startowy w Góry Wałbrzyskie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group