Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Jeleniogórzanin wjechał oplem do rzeki

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Bez obrażeń, ale z mandatem skończył jazdę 39–letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który dzisiaj (06.10.) staranował barierkę ochronną i wpadł do rzeki Jedlica w Kostrzycy.

reklamy

Około godz. 5.00 rano auto w rzece z włączonymi awaryjnymi światłami zauważyła jedna z mieszkanek Kostrzycy, która powiadomiła policję z Kowar. Na miejscu okazało się, że w środku nikogo nie ma. Funkcjonariusze ustalili właściciela i wezwali go na miejsce. 39-latek był trzeźwy. Przyznał się, że prowadził auto. Tłumaczył, że jadąc z Kowar w kierunku Mysłakowic nie zauważył barierki i wjechał do rzeki. Po wystawieniu mu mandatu w wysokości 500 zł policjanci wydali mu auto.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka