Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12327
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanin w programie „Jaka to melodia”

Piątek, 19 stycznia 2018, 10:17
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Jeleniogórzanin w programie „Jaka to melodia”
Fot. Paweł Guszała, Janusz Wielocha
Nasi telewidzowie w ostatnim czasie mogli trzymać kciuki za Janusza Wielochę, który wystąpił w programie prowadzonym przez Roberta Janowskiego „Jaka to melodia”. Jeleniogórzanin radził sobie na tyle dobrze, że udało mu się wystąpić w trzech kolejnych odcinkach.

Janusz Wielocha urodził się w podwarszawskim Konstancinie, dorastał w Koszalinie, jednak na stałe osiadł w naszym mieście. Przez kilka lat pełnił funkcję prezesa Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa. Na uczestnictwo w programie zdecydował się ponieważ kocha muzykę.

W odcinku emitowanym 10 stycznia wszedł do finału, co dało mu możliwość uczestnictwa w kolejnym programie, w którym ponownie okazał się najlepszy. Niestety, mimo że los dał mu aż trzy szanse, żadnej nie był w stanie w pełni wykorzystać. - Znam sporo różnych utworów muzycznych, ale w programie „Jaka to melodia” trafiłem akurat na takie gatunki, w których nie czuję się mocny. Chodzi o współczesnych artystów, których nawet nazwiska i pseudonimy często słyszałem po raz pierwszy – mówi. - Śmialiśmy się w kuluarach, że ten dzień nagrań, był dniem pogromu wszystkich finalistów, ponieważ żaden z kolejnych czterech najlepszych zawodników nie odgadł wszystkich tytułów. Za wyjątkiem jednego szczęśliwca, który wygrał finał grudnia – wspomina Janusz Wielocha.

Janusz Wielocha już zapowiedział chęć powrotu do programu. Najbliższa taka okazja nadarzy się za pół roku. Ma zamiar także wystąpić w odcinku tematycznym, poświęconym kabaretowi Starszych Panów. Zgłoszenie już wysłał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
993
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group