Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 2263
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeleniogórzanin podbił głosem serca!

Piątek, 11 lutego 2011, 11:55
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 8:16
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Jeleniogórzanin podbił głosem serca!
Fot. TEJO
Wczoraj (czwartek, 10 lutego) Sebastian Rutkowski w Teatrze Dramatycznym w Warszawie na castingu do muzycznego show Telewizji Polsat „Must Be The Music. Tylko Muzyka” podbił serca jurorów i publiczności swoimi niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi. Już wiosną trzynastoletni jeleniogórzanin zadebiutuje na antenie stacji.

Sebastian Rutkowski, po wygranym precastingu do „Must Be The Music. Tylko Muzyka” w Hali Stulecia we Wrocławiu, przeszedł do kolejnego castingu i 10 lutego br. na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie zaśpiewał szlagier Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.

Jurorki muzycznego programu - krytyk muzyczny i specjalistka od emisji głosu Elżbieta Zapendowska oraz wokalistka Kora – nie kryły łez wzruszenia. Bardzo ciepło o występie Sebastiana Rutkowskiego wyrazili się również pozostali dwaj jurorzy: kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny Adam Sztaba oraz wokalista i prezenter telewizyjny Wojciech Łozowski. Wszyscy byli na „tak”.

Po odbytym castingu już wiadomo, że Sebastian Rutkowski został uczestnikiem muzycznego show. I w marcu bieżącego roku zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat.
Wielkie gratulacje!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group