Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 4927
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Jeleniogórzanin bez barier”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 września 2013, 8:03
Aktualizacja: 8:04
Autor: UM
Trwa zgłaszanie osób niepełnosprawnych do tytułu „Jeleniogórzanin bez barier”. Chodzi o tych, którzy swoją postawą społeczną lub zawodową dają przykład innym. Zgłoszenia w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta w Jeleniej Górze są przyjmowane do końca października br.

Zgłaszający może zaproponować jednego kandydata. Jego imię, nazwisko i opis działalności należy wysłać w formie pisemnej pod adres: Urząd Miasta Jelenia Góra, Wydział Dialogu Społecznego, Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra z dopiskiem Konkurs „Jeleniogórzanin bez barier” lub w wersji elektronicznej na adres niepełnosprawni@jeleniagora.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 75/75-46-174.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy jest do pobrania ze strony Urzędu Miasta, w zakładce "Aktualności" lub Sprawy Społeczne, Zdrowie i polityka społeczne, Działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 24-09-2013 13:10
DOLNOŚLĄZAK. Mam godnego kandydata. Jest niepełnosprawny. Dał się poznać jako ............ Posiada ogrom wyróżnień i odznaczeń. Ma jednak mankament. Jest alternatywą wobec organizacji, tworzonej przez Komitet Miejski PO-partii, zwanej wydziałem dialogu społecznego. A tak na marginesie. Cieszy fakt, że samorządowcy Jel.Góry tolerują funkcjonowanie w Ratuszu wydział, który zamiast łączyć aktywnych jeleniogórzan dokonuje ich podziału. Brawo Korzonek, tak trzymać. Jesteś na właściwym kursie i ścieżce. Good luck!
~ 24-09-2013 13:35
Cd. z 13:10. W VI.2011 r. powołano w Urzędzie Miasta wydział dialogu społecznego. Na ten cel władze miasta wyasygnowały cześć budżetu z podatków jeleniogórzan. Utworzenie wydziału budziło kontrowersje mieszkańców miasta i niektórych radnych /m.in. radnego O.Kubickiego/. Naczelnik tego wydziału - polityk z krwi i kości, który praktyczną naukę zawodu rozpoczął w okresie schyłkowego Gomułki - argumentował konieczność powstania wydziału dla zapewnienia dbałości o wizerunek prezydenta. Którego prezydenta? Czy radni - po 2 latach funkcjonowania tego novum w strukturze samorządowej - przewidują dokonanie oceny jego pracy? DOLNOŚLĄZAK
~ 24-09-2013 13:58
Cd z 13:35. Cenne jest wyróżnianie osób za ich aktywność na rzecz ................ /tu wpisać czego/. Takie konkursy organizuje konkurencyjny wobec "Jelonki" tygodnik /człowiek roku, aktor, sołtys/ Jestem przekonany, że redakcja "Jelonki" też mogłaby rożne konkursy przeprowadzić /niepełnosprawny, senior, nauczyciel, przedszkolak, uczeń, student itp.itd/. Czy Urząd Miasta jest właściwym do przeprowadzania konkursów i do tego celu został powołany? Paranoja. "Boże Ty widzisz i nie grzmisz". DOLNOŚLĄZAK

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group