• Niedziela, 21 kwietnia 2019
  • Godz. 18:27
  • Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
  • Czytających: 4120
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

„Jeleniogórzanin bez barier”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 września 2013, 8:03
Aktualizacja: 8:04
Autor: UM
Trwa zgłaszanie osób niepełnosprawnych do tytułu „Jeleniogórzanin bez barier”. Chodzi o tych, którzy swoją postawą społeczną lub zawodową dają przykład innym. Zgłoszenia w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta w Jeleniej Górze są przyjmowane do końca października br.

Zgłaszający może zaproponować jednego kandydata. Jego imię, nazwisko i opis działalności należy wysłać w formie pisemnej pod adres: Urząd Miasta Jelenia Góra, Wydział Dialogu Społecznego, Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra z dopiskiem Konkurs „Jeleniogórzanin bez barier” lub w wersji elektronicznej na adres niepełnosprawni@jeleniagora.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 75/75-46-174.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy jest do pobrania ze strony Urzędu Miasta, w zakładce "Aktualności" lub Sprawy Społeczne, Zdrowie i polityka społeczne, Działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 24-09-2013 13:10
DOLNOŚLĄZAK. Mam godnego kandydata. Jest niepełnosprawny. Dał się poznać jako ............ Posiada ogrom wyróżnień i odznaczeń. Ma jednak mankament. Jest alternatywą wobec organizacji, tworzonej przez Komitet Miejski PO-partii, zwanej wydziałem dialogu społecznego. A tak na marginesie. Cieszy fakt, że samorządowcy Jel.Góry tolerują funkcjonowanie w Ratuszu wydział, który zamiast łączyć aktywnych jeleniogórzan dokonuje ich podziału. Brawo Korzonek, tak trzymać. Jesteś na właściwym kursie i ścieżce. Good luck!
~ 24-09-2013 13:35
Cd. z 13:10. W VI.2011 r. powołano w Urzędzie Miasta wydział dialogu społecznego. Na ten cel władze miasta wyasygnowały cześć budżetu z podatków jeleniogórzan. Utworzenie wydziału budziło kontrowersje mieszkańców miasta i niektórych radnych /m.in. radnego O.Kubickiego/. Naczelnik tego wydziału - polityk z krwi i kości, który praktyczną naukę zawodu rozpoczął w okresie schyłkowego Gomułki - argumentował konieczność powstania wydziału dla zapewnienia dbałości o wizerunek prezydenta. Którego prezydenta? Czy radni - po 2 latach funkcjonowania tego novum w strukturze samorządowej - przewidują dokonanie oceny jego pracy? DOLNOŚLĄZAK
~ 24-09-2013 13:58
Cd z 13:35. Cenne jest wyróżnianie osób za ich aktywność na rzecz ................ /tu wpisać czego/. Takie konkursy organizuje konkurencyjny wobec "Jelonki" tygodnik /człowiek roku, aktor, sołtys/ Jestem przekonany, że redakcja "Jelonki" też mogłaby rożne konkursy przeprowadzić /niepełnosprawny, senior, nauczyciel, przedszkolak, uczeń, student itp.itd/. Czy Urząd Miasta jest właściwym do przeprowadzania konkursów i do tego celu został powołany? Paranoja. "Boże Ty widzisz i nie grzmisz". DOLNOŚLĄZAK

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
266
Tak
68%
Nie
29%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group