Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6844
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanie wspierają WOŚP

Niedziela, 15 stycznia 2017, 9:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2017, 9:31
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jeleniogórzanie wspierają WOŚP
Fot. Przemek Kaczałko
W przeddzień 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Sudeckiej odbyła się akcja, podczas której już zebrano ponad 9 tysięcy złotych, a są to jedynie środki z licytacji – poza tym klienci galerii wrzucali datki do puszek, które dzisiaj (15.01) zostaną przeliczone.

Torty z logo WOŚP, vouchery na zabiegi kosmetyczne, noclegi w hotelach, piłka FC Barcelony, koszulka Zagłębia Lubin z podpisami piłkarzy, bombka w stylu Gwiezdnych Wojen, obraz Dariusza Milińskiego, książki czy sesje fotograficzne – to tylko część z nagród jakie można było wylicytować podczas „before 25. finału WOŚP” organizowanego przez firmę Vesna i Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży All-ternatywa, będące jednym z dwóch sztabów tradycyjnej akcji kolejny raz mającej na celu wsparcie dzieci i seniorów.

Wydarzenie w Galerii Sudeckiej uświetniły występy artystyczne, był zespół E=mc2 z Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik”, występy uczennic jeleniogórskich szkół, pokaz ćwiczeń na trampolinie, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji, dzięki którym można było na dłużej przysiąść przy scenie i wspierać akcję Jurka Owsiaka.

Z samych licytacji zebrano 9020 zł, a dzisiaj (15.01) wielki finał – w całej Jeleniej Górze i okolicach będzie można spotkać wolontariuszy All-ternatywy oraz Hufca Karkonoskiego ZHP. Organizatorzy zapraszają również do Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Galerii Nowy Rynek oraz na Plac Ratuszowy.

Szczegóły tutaj: https://www.jelonka.com/66838

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (128) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group