Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7508
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żagań: Jeleniogórzanie walczyli w Żaganiu

Poniedziałek, 13 października 2014, 9:48
Aktualizacja: Wtorek, 14 października 2014, 14:36
Autor: MDvR
Żagań: Jeleniogórzanie walczyli w Żaganiu
Fot. użyczone
Żagań gościł 11 października fighterów walczących w Międzynarodowej Zawodowej Gali Sportów Walki WFMC PRO FIGHT III. Stoczono dziesięć walk, w tym jedną pokazową dzieci, dwie walki półzawodowe i siedem zawodowych na zasadach K1, a także jedną w MMA. W gali wystąpiły kluby z Jeleniej Góry, Zgorzelca, Żagania, Żar, Świętoszowa, Wodzisławia Śląskiego oraz Niemiec.

Jeleniogórski Klub Shidokan reprezentowali podopieczni Mariusza Ligiżyńskiego:

- Kacper Szajkowski (9 lat) w walce pokazowej zmierzył się z miejscowym fighterem. Dali oni początek wspaniałej gali.

- Kamil Kaczmarczyk - walka półzawodowa na zasadach K1 – 73kg skrzyżował rękawice z Bartłomiejem Zdebelakiem. Pierwsze dwie rundy były wyrównane. Dopiero w ostatniej odsłonie jeleniogórzanin lepiej kondycyjnie wytrzymał pojedynek wygrywając decyzją sędziów 2:1.

- Sebastian Wądołowski- walka zawodowa K1 -84kg zmierzył się z zawodnikiem z Wodzisławia Śląskiego Krzysztofem Tkoczem. Nasz zawodnik od początku kontrolował pojedynek. W drugiej rundzie mocno okopując nogę rywala „zagonił” go do narożnika i tam dokończył dzieła zniszczenia. Po wyliczeniu przeciwnik nie był on w stanie kontynuować pojedynku (KO II runda) .

Odbył się również mecz Polska-Niemcy na zasadach K-1, który zakończył się remisem 2:2. Sędzią głównym gali był Rafał Karcz - szef WFMC Polska, a ringowym Mariusz Ligiżyński. Duże podziękowanie dla kibiców z Jeleniej Góry oraz Roberta Furmana za pomoc w sędziowaniu wszystkich pojedynków.

Kolejne starty naszych zawodników:
- Zawodowa Gala w Niemczech
- Liga Sparingowa K-1 dla początkujących
- oraz dwie imprezy dla dzieci

- Jeśli chcesz spróbować swoich sił w powyższych turniejach trenuj z nami. Zajęcia prowadzone są grupach wiekowych: od 4 do 100 lat w sali MOS-u ul. M. Skłodowskiej 12 w Jeleniej Górze, od poniedziałku do piątku (więcej informacji na www.shidoakan.jgora.pl lub www.facebook.com/shidokan.jelenia.gora). Przyjdź, a na pewno Ci się spodoba - zachęca Mariusz Ligiżyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group