Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 7144
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórzanie uhonorowani krzyżami zasługi

Wiadomości: Region
Piątek, 10 czerwca 2016, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: M–Wl
Fot. Użyczone
Wśród mieszkańców Dolnego Śląska, uhonorowanych wysokimi odznaczeniami państwowymi za działalność na rzecz społeczności lokalnych, a szczególnie osób niepełnosprawnych, są osoby z Jeleniej Góry i powiatu jeleniogórskiego.

Podczas ceremonii, która odbyła się 7 czerwca w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, wojewoda Paweł Hreniak udekorował Złotym Krzyżem Zasługi, nadanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Witolda Musiałowskiego - kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kowarach przy Polskim Towarzystwie Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Jeleniej Górze. Brązowe Krzyże Zasługi otrzymali: Dorota Ćwiek - przewodnicząca Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności w Jeleniej Górze, Gabriela Majewska - skarbnik Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Jeleniej Górze oraz Arkadiusz Brzywcz - pracownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jeleniej Górze przy OT TWK.

W trakcie uroczystości wyróżniono łącznie ok. 100 osób za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych oraz za działalność na rzecz społeczności lokalnych, a także zaangażowanych w sprawy środowisk kombatanckich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group