Niedziela, 21 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne

Audio

Czytaj na głos

Autor: rylit 1 min czytania

Wielu miłośników fotografii w Jeleniej Górze i okolicach na dłużej czy krócej trafiało do JTF, gdzie mogli poznać ludzi, dowiedzieć się więcej o sprzęcie, czy nauczyć dobrze robić zdjęcia. JTF istnieje już 44 lata i przez niewielkie pomieszczenia towarzystwa przewinęło się około 160 aktywnych członków, wśród których

reklamy
reklamy

Wielu miłośników fotografii w Jeleniej Górze i okolicach na dłużej czy krócej trafiało do JTF, gdzie mogli poznać ludzi, dowiedzieć się więcej o sprzęcie, czy nauczyć dobrze robić zdjęcia. JTF istnieje już 44 lata i przez niewielkie pomieszczenia towarzystwa przewinęło się około 160 aktywnych członków, wśród których są ludzie znani w świecie polskiej i światowej fotografii. Znaleźć JTF nie jest trudno, adres Podwale 1, jedna z kamienic sąsiadujących z basztą Wojanowską.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Brukarstwo kostka brukowa granitowa Oferuje ukladanie kostki brukowej granitowej posiadam własny sprzęt koparki transport zageszczarki kompleksowo.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka