Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7102
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórskie Targi Turystyczne Tourtec już za miesiąc

Piątek, 10 kwietnia 2015, 7:48
Aktualizacja: Sobota, 11 kwietnia 2015, 8:12
Autor: Mea/Ts
Jelenia Góra: Jeleniogórskie Targi Turystyczne Tourtec już za miesiąc
Fot. Organizator
To już XVII edycja targów, na które zgłosiło się 50 wystawców i ok. 100 podmiotów z różnych polskich miast oraz z Czech. Impreza będzie trwała od 8 do 9 maja od godz. 10.00. Wstęp jest wolny.

Na targach zaprezentują się partnerzy Powiatu Jeleniogórskiego, czyli powiaty Aachen, Bamberg, Wolsztyński i Gryficki. Nie zabraknie ofert nadmorskich m.in. z Kołobrzegu, Świnoujścia, Mrzeżyna, Niechorza. Promować się będą wystawcy z okolic Jeleniej Góry np. Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie, czy też Lwówek Śląski, prezentujący Lwóweckie Lato Agatowe. Regionalni producenci będą sprzedawać swoje wyroby np. kulinarne

Występy artystyczne zespołów folklorystycznych, orkiestry z Bambergu oraz uczniów szkół z regionu oraz prezentacje wyrobów rzemieślniczych np. biżuterii Jabloneckiej – to tylko część z zaplanowanych atrakcji dla odwiedzających XVII Międzynarodowe Targi Turystyczne Tourtec’2015.

W części artystycznej wystąpią: Zespół z Bambergu, IQ Landia z Liberca z Science show, grupa Porębianie ze Szklarskiej Poręby, Gryfowska Kapela Podwórkowa, „Szklarki”, zespół Agat, jeleniogórskie Szkoły Podstawowe: nr 2 i 8, Gimnazjum z Karpacza, Przedszkole „Piątka” z Jeleniej Góry prezentujące tańce ludowe, Przedszkole nr 2 z Piechowic, Trio Akordeonowe „Cześki” ze Szkoły Muzycznej oraz Szkoła Tańca „Tabor”.

Pierwszego dnia targi będą trwały do godz. 18.00, a drugiego - do godz. 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
960
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group