Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8998
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Kraj: Jeleniogórskie „Delfinki” w Olejnicy

Środa, 14 sierpnia 2013, 7:08
Aktualizacja: 14:24
Autor: Organizator
Jelenia Góra/Kraj: Jeleniogórskie „Delfinki” w Olejnicy
Fot. Organizator
Uczniowie Szkółki Pływackiej „Delfin” z Jeleniej Góry uczestniczyły w obozie rekreacyjno–sportowym w ośrodku AWF w Olejnicy, gdzie instruktorzy oraz studenci wychowania fizycznego prześcigali się w pomysłach na zorganizowanie im jak najpiękniejszych wakacji.

Oprócz niezliczonych gier i zabaw na basenie i w jeziorze, dzieci miały okazję spróbować swoich sił na kajakach, w windsurfingu i na żaglówkach. Nie zabrakło też kwadranta, unihokeja, turnieju piłki nożnej na plaży, a nawet walk bokserskich, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestniczek obozu!

Najstarsze smyki wybrały się też na wycieczkę rowerową, ale główną atrakcją było mimo wszystko strzelanie. Okrzyki radości dobiegały z lasu, gdy tylko któremuś ze strzelców udało się trafić w dziesiątkę z łuku, pistoletu lub wiatrówki.

Na obozie odkryto też niemało talentów. Podczas leśnego, biegu zorganizowanego przez pomysłowych studentów, dzieci wykonując wesołe zadania popisywały się umiejętnościami tanecznymi (był nawet balet pomiędzy drzewami!), muzycznymi, a także własną kreatywnością, która nieraz rozbawiła wszystkich do łez. Z „darów lasu” wzniesiono prawdziwe szałasy, które wkrótce stały się atrakcją dla wypoczywających nad jeziorem.

Była też wizyta w galerii ptaków, były wybory miss i mistera. - Nie sposób wymienić wszystkiego, bo każdy dzień wypełniony był zabawą i atrakcjami od pobudki, aż po „dobranoc” – mówią organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
891
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group