Jeleniogórski lekkoatleta mistrzem Polski!

Wiadomości: Spała
Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 21:08
Aktualizacja: 21:10
Tomasz Kołodziejski reprezentujący barwy klubu MKL 12 Jelenia Góra wywalczył złoty medal Halowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych rozgrywanych w Spale.

Jeleniogórzanin startujący w konkurencji 60 metrów przez płotki uzyskał najlepszy wynik w eliminacjach – 8,12 sek. W finale nasz zawodnik pobiegł jeszcze szybciej, Jako jedyny „złamał” barierę 8 sekund i z rezultatem 7,97 stanął na najwyższym stopniu podium pobijając przy okazji własny rekord życiowy. Drugie miejsce wywalczył Kacper Schubert z Twardogóry, trzecie Adam Karczewski z Bydgoszczy.