Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Jeleniogórska „Trójka” mistrzem Dolnego Śląska w badmintonie [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: SP3 1 min czytania

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze wygrali finał dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie, który odbył się we Wrocławiu.

reklamy
reklamy

W turnieju (18.11) wzięły udział 22 zespoły dziewcząt i chłopców z całego województwa dolnośląskiego.

W finale uczniowie SP3 wygrali z wrocławskim zespołem, natomiast dziewczęta pokonały drużynę z Milicza.
Zespół dziewcząt wystąpił w składzie : Gabriela Sokołowska i Martyna Niemiec a chłopców: Patryk Panasiewicz i Piotr Heinke. Opiekunem uczniów była Renata Puluj.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka