Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7618
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórska firma odznaczona!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 grudnia 2015, 9:16
Aktualizacja: 9:17
Autor: P–M
Fot. Archiwum PELKOM–u
Orły Przedsiębiorczości – to ogólnopolski plebiscyt realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego idea spotkała się z poparciem Kancelarii Prezydenta RP. W tym roku, obok wielkich przedsiębiorstw innowacyjnych takich jak np. Idea Leasing S.A., nagrodzono przedsiębiorcę z Jeleniej Góry Jerzego Kisiela, prowadzącego działalność pod nazwą PELKOM.

Zadaniem przedsięwzięcia jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności Polskich Przedsiębiorstw. Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości – nagroda rangi krajowej, przyznawana najlepszym firmom w danych dziedzinach działalności - służy docenieniu oraz upowszechnianiu laureatów, którzy są inspiracją i wzorem dla innych.

Jerzy Kisiel jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz kilku kierunków studiów na Uniwersytecie Łódzkim, w Instytucie Zarządzania w Chicago oraz Collegium Varsoviense i Szkoły Wyższej w Płocku. Posiada uprawnienia zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (licencja państwowa nr 16), zarządzania nieruchomościami (licencja państwowa nr 20661) oraz jest doradcą rynku nieruchomości (licencja nr 32). Swoją teoretyczną wiedzę wykorzystuje nie tylko w działalności zawodowej, ale także opiniuje i współtworzy projekty w zakresie nieruchomości z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego. Wiele z tych inwestycji służy mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic od lat. W roku 1988 Jerzy Kisiel założył biuro obrotu nieruchomościami PELKOM, jako pierwsze w dawnym województwie jeleniogórskim i jedno z pierwszych na Dolnym Śląsku. Od podstaw budował stowarzyszenie DOSPON i czynnie uczestniczył w pracach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Stworzył jeden z pierwszych w Polsce programów informatycznych do obsługi biur- EAnet, a także współtworzył platformę informatyczną MLS, która w niedługim czasie stała się ogólnopolską bazą wymiany ofert nieruchomości na wyłączność, będącą podstawowym narzędziem dla pośredników, zarządców i rzeczoznawców. Jerzy Kisiel jest wieloletnim wykładowcą kursów specjalistycznych dla osób zawodowo zajmujących się nieruchomościami, a także przez 12 lat był członkiem Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy ministrze właściwym.

W firmie PELKOM wykształciło się bardzo wielu pośredników w obrocie nieruchomościami, którzy obecnie radzą sobie na rynku lokalnym i krajowym, prowadząc własne biura. Nazwa PELKOM stała się synonimem profesjonalizmu, uczciwego podejścia do klientów oraz wielkiej pasji w zgłębianiu tajników rynku nieruchomości. PELKOM również kojarzy się ściśle z nieruchomościami zabytkowymi, ich sprzedażą i zarządzaniem. Wkład firmy docenił m.in. Dom Aukcyjny Sotheby's Inernational Reality Polska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group