Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7922
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poznań: Jeleniogórscy zapaśnicy na podium zawodów w Poznaniu

Niedziela, 16 grudnia 2007, 13:04
Aktualizacja: 13:09
Autor: Łukasz Stawski
Poznań: Jeleniogórscy zapaśnicy na podium zawodów w Poznaniu
Fot. archiwum klubu
Zapaśnicy z Jeleniogórskiego Centrum Sportów Walki gościli na IV Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym – TERRAVITA CUP 2007 . Start jeleniogórzan w imprezie w stolicy Wielkopolski zakończył się ich dużym sukcesem, gdyż aż dziewięciu z nich zakończyło zmagania na miejscach na podium.

Organizatorem zawodów był klub zapaśniczy z Poznania. W turnieju ogółem wystartowało około 140 zapaśników z 9 klubów. Poziom zawodów był bardzo wysoki, także dlatego iż brali w nim udział dobrze dysponowani zawodnicy ze Słowacji.

Z Jeleniogórskiego Centrum Sportów Walki w rywalizacji wzięło udział dwunastu zawodników z czego dziewięciu zakończyło turniej na pozycjach medalowych. Pierwszą lokatę wywalczył Wojciech Janur, na drugich miejscach zakończyli rywalizację: Sebastian Chmura (kat +60 kg), Adrian Kowalski Adrian, Patryk Wysocki i Marcin Kazienko. Na najniższym stopniu podium stanęli Konrad Przystajko Konrad, Kamil Sobczuk, Daniel Maras i Sebastian Chmura (kat.35 kg).

Godny wyróżnienia jest występ W. Janura, który po ciężkich walkach dotarł do finału swojej wagi, gdzie spotkał się z klubowym kolegą z JCSW Sebastianem Chmurą. Pokonując go zajął pierwsze miejsce, zostając jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju i oprócz otrzymania złotego medalu oraz dyplomu został uhonorowany markowym zegarkiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group