Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6076
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórscy zapaśnicy na podium zawodów w Poznaniu

Wiadomości: Poznań
Niedziela, 16 grudnia 2007, 13:04
Aktualizacja: 13:09
Autor: Łukasz Stawski
Fot. archiwum klubu
Zapaśnicy z Jeleniogórskiego Centrum Sportów Walki gościli na IV Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym – TERRAVITA CUP 2007 . Start jeleniogórzan w imprezie w stolicy Wielkopolski zakończył się ich dużym sukcesem, gdyż aż dziewięciu z nich zakończyło zmagania na miejscach na podium.

Organizatorem zawodów był klub zapaśniczy z Poznania. W turnieju ogółem wystartowało około 140 zapaśników z 9 klubów. Poziom zawodów był bardzo wysoki, także dlatego iż brali w nim udział dobrze dysponowani zawodnicy ze Słowacji.

Z Jeleniogórskiego Centrum Sportów Walki w rywalizacji wzięło udział dwunastu zawodników z czego dziewięciu zakończyło turniej na pozycjach medalowych. Pierwszą lokatę wywalczył Wojciech Janur, na drugich miejscach zakończyli rywalizację: Sebastian Chmura (kat +60 kg), Adrian Kowalski Adrian, Patryk Wysocki i Marcin Kazienko. Na najniższym stopniu podium stanęli Konrad Przystajko Konrad, Kamil Sobczuk, Daniel Maras i Sebastian Chmura (kat.35 kg).

Godny wyróżnienia jest występ W. Janura, który po ciężkich walkach dotarł do finału swojej wagi, gdzie spotkał się z klubowym kolegą z JCSW Sebastianem Chmurą. Pokonując go zajął pierwsze miejsce, zostając jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju i oprócz otrzymania złotego medalu oraz dyplomu został uhonorowany markowym zegarkiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

ciotkaz 17-12-2007 14:00
Najserdeczniejsze gratulacje dla drużyny, każdego zawodnika, ich rodziców i walczących trenerów! Jesteście NAJLEPSI ! Mikołaj już zbiera punkty ! WESOŁYCH ŚWIĄT !!
~zapasnik 18-12-2007 23:40
Gratulacje dla wszytkich zawdonikow i trenerow - Aga dajesz rade widze zawsze z dzieciakami choc w jeleniej wiem ze cie nie ma tak trzyamj pozdro

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group