Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2319
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Jeleniogórscy uczniowie najlepsi w badmintona

Wtorek, 24 listopada 2009, 11:01
Aktualizacja: 11:15
Autor: ahawer
Uczniowie jeleniogórskich szkół odnieśli ogromny sukces na szczeblu województwa dolnośląskiego w badmintonie.

Finały dolnośląskie w badmintonie były rozgrywane we Wrocławiu w dniach 18-20.11.2009 roku. Wśród szkół podstawowych naszego województwa Szkoła Podstawowa nr 3 zajęła pierwsze miejsce występując w składzie: Oliwia Socha, Dagmara Jaryszek, Jędrzej Nowak, Piotr Muszyński, opiekun Renata Puluj.
Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych zajęło II miejsce, grali w składzie :Paulina Kaczorowska, Piotr Martyński, Klaudia Socha, Szymon Seta, opiekun Jakub Kiślański.

W szkołach licealnych II miejsce Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze, wystąpił w składzie: Dominik Staniszewski, Bartosz Paszkowski, Dagmara Sawicka, Alicja Ptasińska, Laura Winter, opiekun Jakub Kiślański.

Drogą losowania zespoły zostały w pierwszej rundzie zawodów podzielone na grupy eliminacyjne, w których mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym".

Szczegółowe wyniki:

Szkoły Podstawowe:

o miejsca I – VIII
SP 1 Kamienna Góra - SP 36 Wrocław 3:1
SP Kaczorów - SP 2 Milicz 2:3
SP Złoty Stok - SP 90 Wrocław 3:2
SP 3 Jelenia Góra - SP Lipa 3:0

III runda
o miejsca I – IV
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Milicz 0:3
SP Złoty Stok - SP 3 Jelenia Góra 2:3
o miejsca V – VIII
SP 36 Wrocław - SP Kaczorów 2:3
SP 90 Wrocław - SP Lipa 1:3

IV runda
o VII miejsce SP 36 Wrocław – SP 90 Wrocław 3:0
o V miejsce SP Lipa – SP Kaczorów 3:1
o III miejsce SP 1 Kamienna Góra – SP Złoty Stok 3:2
o I miejsce SP 3 Jelenia Góra – SP 2 Milicz 3:2

Ostateczna kolejność
1. SP 3 Jelenia Góra
2. SP 2 Milicz
3. SP 1 Kamienna Góra
4. SP Złoty Stok
5. SP Lipa
6. SP Kaczorów
7. SP 36 Wrocław
8. SP 90 Wrocław
9. SP 3 Bogatynia
10. SP Jedlina Zdrój
11. SP Chobienia

Gimnazja:

o miejsca I – VIII
GM 7 Wałbrzych - GM Sobótka 2:3
GM Piechowice - GM Wiadrów 3:1
GM Bogatynia - GM Rz.Art. Jelenia Góra 2:3
GM Milicz - GM Złoty Stok 3:0

o miejsca IX – XI
GM Bolków - GM Kamieniec Ząbk. 1:3
GM Chobienia - GM 14 Wrocław 2:3

III runda
o miejsca I – IV
GM Sobótka - GM Rz.Art.Jelenia Góra 2:3
GM Piechowice - GM Milicz 0:3
o miejsca V – VIII
GM 7 Wałbrzych - GM Bogatynia 0:3
GM Wiadrów - GM Złoty Stok 3:2

IV runda
o XI miejsce GM Bolków – GM Chobienia 0:3
o IX miejsce GM Kamieniec Ząb. – GM 14 Wrocław 2:3
o VII miejsce GM 7 Wałbrzych – Złoty Stok 3:2
o V miejsce GM Bogatynia – GM Wiadrów 3:0
o III miejsce GM Sobótka – GM Piechowice 2:3
o I miejsce GM Rz.Art.Jelenia Góra – GM Milicz 1:3

Ostateczna kolejność

1. GM Milicz
2. GM Rzemiosł Artystycznych Jelenia Góra
3. GM Piechowice
4. GM Sobótka
5. GM Bogatynia
6. GM Wiadrów
7. GM 7 Wałbrzych
8. GM Złoty Stok
9. GM 14 Wrocław
10. GM Kamieniec Ząbkowicki
11. GM Chobienia
12. GM Bolków

Licea:

II runda
o miejsca I – VI
ZSLeśnych Milicz - I LO Milicz 2:3
ZS Rzem.Art. Jelenia Góra – II LO Jelenia Góra 3:1
ZSO Bogatynia - LO Złotoryja 3:1
GM Milicz - GM Złoty Stok 3:0

o miejsca VII – X
ZSTiO Legnica - ZSZ Złotoryja 1:3
ZS 7 Wałbrzych - ZS Gastr. Wrocław 3:2

o VII miejsce ZSZ Złotoryja - ZS Nr 7 Wałbrzych 3:1
o IX miejsce ZSTiO Legnica - ZSGastr. Wrocław 1:3

Ostateczna kolejność

1. ZSO Bogatynia
2. Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych Jelenia Góra
3. I LO Milicz
4. Zespól Szkół Leśnych Milicz
5. LO Złotoryja
6. II LO Jelenia Góra
7. Zespół Szkół Zawodowych Złotoryja
8. Zespół Szkół Nr 7 Wałbrzych
9. Zespół Szkół Gastronomicznych Wrocław
10. Zespół Szkól Technicznych i Ogólnokształcących Legnica

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group