Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7219
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeleniogórscy pszczelarze mają nowy zarząd

Niedziela, 22 stycznia 2012, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Jeleniogórscy pszczelarze mają nowy zarząd
Fot. Wojciech Kowalczyk
Zuzanna Turwanicka kolejny raz została wybrana na prezesa zarządu, Edwarda Piegzę i Jolantę Łoniewską wybrano na sekretarzy, a Janusza Ulewskiego, Jana Olchówkę i Zbigniewa Kornasia na członków Zarządu Powiatowego Koła Pszczelarzy w Jeleniej Górze.

Celem zebrania było między innymi przedstawienie sprawozdania z działalności i udzielenie absolutorium zarządowi koła za minioną kadencję, sprawozdanie komisji rewizyjnej oraz wybranie nowych władz, nowych członków Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego Powiatowego Koła Pszczelarzy. W głosowaniu wyłoniono też 10 delegatów na Walny Zjazd Regionalnego Związku Pszczelarzy.

Podczas głosowania zgłoszono kandydatury dwóch osób na stanowisko prezesa Powiatowego Koła Pszczelarzy w Jeleniej Górze. Po tajnym głosowaniu i podliczeniu głosów nowym prezesem została piastująca do tej pory tę funkcję, Zuzanna Turwanicka, na która oddano 59 głosów. Jej kontrkandydat Stanisław Konieczny otrzymał 23 głosy.

Na zebraniu nowym członkom wręczono legitymacje członkowskie, a panu Ryszardowi Sobótce, byłemu członkowi zarządu koła, dyplom uznania za trud włożony w pracę na rzecz Powiatowego Koła Pszczelarzy.
- Zebranie było również okazją do podjęcia tematów dotyczących pszczelarstwa, wymiany doświadczeń, omówienia sukcesów osiągniętych przez pszczelarzy w 2011 roku i oczekiwań w nadchodzącym 2012 roku. Nowym władzom Powiatowego Kola Pszczelarzy w Jeleniej Górze życzymy owocnej pracy na nową kadencje – mówi Wojciech Kowalczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group