Sobota, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 5496
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DOLNY ŚLĄSK: Jeleniogórscy policjanci strzelają na medal

Czwartek, 13 października 2011, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: Angela
DOLNY ŚLĄSK: Jeleniogórscy policjanci strzelają na medal
Fot. Organizator
Jeleniogórskie CBŚ okazało się najlepsze w strzelaniu spośród 26 drużyn z terenu woj. dolnośląskiego, które wzięły udział w III Otwartych Zawodach Strzeleckich organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Świdnicy. Zawody odbyły się w miniony piątek (7.10 br.) na Strzelnicy Myśliwskiej w Bronówku koło Dobromierza.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęło CBŚ z Jeleniej Góry, II miejsce SPAP Czechy, a III miejsce wywalczyła Komenda Powiatowa Policji w Jaworze. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wystrzelał Sebastian Nowak z Centralnego Biura Śledczego z Jeleniej Góry, II miejsce Maciej Kuliczkowski z Komisariatu Policji we Wrocławiu ( Rakowiec), a III miejsce Waldemar Łyczak z Centralnego Biura Śledczego w Jeleniej Górze.

Z karabinkiem AKMs najlepiej poradzili sobie Stanisław Wolski z Aresztu Śledczego w Świdnicy, Urban Gidziński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Ireneusz Tatko z SPAP z Wrocławia . Zwycięskie drużyny oraz zawodnicy indywidualni otrzymali puchary i dyplomy oraz upominki ufundowane przez Starostę Powiatu Świdnickiego.

- Celem zawodów było doskonalenie umiejętności strzeleckich służb mundurowych, popularyzacja sportu strzeleckiego oraz integracja środowiska policyjnego, klubów strzeleckich i sympatyków sportu strzeleckiego – pisze w komunikacie asp. Katarzyna Czepil, Oficer Prasowy KPP w Świdnicy. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Zbigniewa Maciejewskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group