Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6972
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeleniogórscy digartowicze, łączcie się!

Niedziela, 22 lutego 2009, 13:36
Aktualizacja: 13:36
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jeleniogórscy digartowicze, łączcie się!
Fot. TEJO
Użytkownicy portalu digart.pl z Jeleniej Góry organizują zlot, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Sama witryna stała się zjawiskiem, dzięki któremu fotografujący mogą pokazać nie tylko zdjęcia, lecz także zawrzeć przyjaźnie.

Na digarcie forumowicze mogą zapisać się do grup, które zresztą samemu mogą założyć. Uczynił to Shimues (to internetowa ksywka Kuby). Forum jest dla tych, którzy – są z Jeleniej Góry, są w Jeleniej Górze, lub duchowo się z Jelenią Górą łączą, niczym dr Fleishman z Nowym Jorkiem. Ponieważ Jelenia Góra to stan umysłu – czytamy w nagłówku.

– W jednej ze swoich piosenek Maria Peszek śpiewa: „pieprzę Cię miasto... czule odnosząc się do Warszawy, w której mieszka. Ja do swojego miasta żywię podobne uczucia. Dlatego właśnie robię zdjęcia Jeleniej Góry. By pokazywać jej pozytywne strony, przypominać głównie sobie jej klimat i piękno – wyjaśnia nam Shimues. Jego fotografie to czarno-białe mini arcydzieła, o symbolicznej wymowie, upolowane w różnych częściach stolicy Karkonoszy.

Wszyscy, którzy czują duchową więź z fotografowaniem oraz swoją małą ojczyzną, a przy okazji sami chcieliby się poznać, będą mieli ku temu okazję w nadchodzącą sobotę, 28 lutego. Digartowicze zbiorą się o godz. 18 przed fontanną Neptuna na placu Ratuszowym. W innych miastach zloty użytkowników digartu stały się znaczącymi wydarzeniami towarzyskimi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group