Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6001
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelenia Ma Talent – zgłoś się do konkursu!

Sobota, 27 kwietnia 2013, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: Org
Podobnie jak w roku ubiegłym, Młodzieżowa Rada Miejska w Jeleniej Górze organizuje konkurs „Jelenia Ma Talent”. Przy tegorocznej edycji pomagają członkowie jeleniogórskiego stowarzyszenia All–ternatywa.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 1. maja br. wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć na stronie https://docs.google.com/forms/d/10mbd_GpO2-kznod2Cnc-Vjj4VtT0Nium4_A_HGmstKo/viewform.
Eliminacje odbędą się już 18. maja 2013’ w zabobrzańskim ODK, a finał planowany jest na 22. czerwca 2013’ w JCK przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze.

- Wydarzenie ma na celu między innymi promocję (głównie) młodych artystów z miasta i regionu – informuje Radosław Jabłczyński z Młodzieżowej Rady Miejskiej Jeleniej Góry. - Wystąpić może praktycznie każdy, niezależnie od wieku, płci. Forma prezentacji jest dowolna – dodaje R. Jabłczyński.

Regulamin konkursu oraz zgody rodziców dla osób niepełnoletnich dostępne są na fanpage (fb.com/JeleniaMaTalent).

- Dla mniej utalentowanych również mamy konkurs! ;) – dodają organizatorzy. - Polega on na polecaniu Jelenia Ma Talent 2 potencjalnym kandydatom. Szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu dodatkowego (http://jeleniamatalent.cba.pl/documents/regulamin-jmt2-dodatek.doc) – dodają tajemniczo organizatorzy.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group