Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1690
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra ma nowe boisko

Wiadomości: Jelenia Góra - Paulinum
Poniedziałek, 12 października 2009, 8:29
Aktualizacja: Niedziela, 18 października 2009, 14:57
Autor: ahawer
Robert Ignaciak
Fot. Robert Ignaciak
Wczoraj w Parku Paulinum przy ul. Nowowiejskiej w Jeleniej Górze uroczyście otwarto nowe, piłkarskie boisko. Po przeszło trzech miesiącach Karkonoski Klub Sportowy doczekał się odnowionego stadionu.

Na nowym obiekcie rozegrano już cztery mecze, młodzicy KKS-u wygrali z Piastem Zawidów 4:1, trampkarze zaś 4:2. Trenujący od roku żaki KKS-u przegrały z żakami Karkonoszy 0:4.

Na uroczystym otwarciu zjawił się Prezydent Miasta Marek Obrębalski, Hubert Papaj, radny PO Piotr Miedziński, przedstawiciele PZPN-u, w tym były piłkarz, Reprezentant Polski Henryk Wawrowski, prezes OZPN Jelenia Góra Jerzy Kowal, trener koordynator Tadeusz Gawin oraz wszyscy byli i obecni członkowie Karkonoskiego Klubu Sportowego.

Wręczonych zostało około pięćdziesięciu podziękowań, wszystkim, którzy przyczynili się do odnowy tego sportowego obiektu, duże brawa otrzymali Igor Garkowvy, prezes spółki PPHU Irina, Zakłady Metalowe Zbigniew Ładziński, Płytki Ceramiczne Kaja, Security Ochrona, Matex, Topbeton, Wodnik Jelenia Góra i wiele innych.
Aby boisko służyło w dobrym celu i grało się na nim bezpiecznie, poświęcił je ksiądz Józef Stec.

Po południu odbył się jeszcze mecz pokazowy. Sympatycy KKS-u zmierzyli się z „Resztą Świata” , w skład której wchodzili zaprzyjaźnieni z KKS-em sponsorzy, m.in. Mirosław Janisz oraz właściciel Eurocash Jelenia Góra Mariusz Murmyło. Zawodowi piłkarze wygrali 9:1.

Jak podkreśla prezes KKS-u ze stadionu będą mogli korzystać także inni, po uprzednim uzgodnieniu z władzami klubu.

Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra powstał w 2003 roku. Klub prowadzi szkolenie w zakresie gry w piłkę nożną, skupia ok. 150 zawodników w wieku od 6 do 17 lat.
Do największych sukcesów klubu należy zdobycie mistrzostwa Dolnego Śląska w sezonie 2006/2007 w kategorii trampkarzy ( 15-latków). Klub wychował już dziesięciu reprezentantów Dolnego Śląska. Na co dzień wszystkie drużyny biorą udział w rozgrywkach piłkarskich prowadzony przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze, grając z drużynami z naszego rejonu.
KKS to klub rodzinny, działający przy dużym wsparciu ze strony rodziny i sympatyków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~max 12-10-2009 14:31
Szkoda że Józef Stec nie będzie miał okazji poświęcić boiska ,które znajduje się na terenie jego parafii .Chodzi o obiekt obok muzeum w Cieplicach(Park Norweski).Zapraszam wszystkich naszych\"bezradnych\" do wizytacji w/w \"stadionu\". Pamiętam że kiedyś nawet były rozgrywane tam mecze a teraz aż łza się w oku kręci .Po dawnej świetności pozostało jedynie wspomnienie .
~rumcajs54 12-10-2009 15:17
Fajnie ale przydałoby się jakieś zdjęcie (ogólny plan) samego obiektu, nieprawdaż...?
~Spacerowicz Paulinowy 12-10-2009 16:47
Ogólny plan raczej byłby mało korzystny,no może,że z lotu ptaka skoro boisko nie ma zaplecza.Wszystko dobiero jest w planie realizacji.Jednocześnie cieszy mnie,że kilku działaczy i miłośników sportu zakasali rękawy i bez pomocu "Naszego Prezydenta Miasta" reanimowali boisko w Paulinum.
~xxx 12-10-2009 17:47
http://kks-jelena92.republika.pl/index.htm tu są zdjęcia boiska..
~kol 13-10-2009 11:32
w jelonce nie ma prawdziwego fotografa który zrobił by fajne zdjęcia .
~do ~kol 13-10-2009 16:23
oczywiście, że nie ma, a już nie wspomnę o fajnym tekście :(
~Do kola i kolegi kola 13-10-2009 17:12
To może podajdzie namiary swoje do redakcji jak tacy jesteście z...biści, chętnie poczytam i pooglądam lepsze teksty i zdjęcia moi mili zazdrośnicy.
teessi 13-10-2009 17:53
Przecież to bardzo dobre zdjęcia, zwłaszcza te sportowe.
teessi 13-10-2009 17:58
Jednak, jeśli chodzi o pierwszą fotkę, to mam wrażenie, że autor zdjęcia nie tylko je wykonał, ale również ... na nim się znalazł. ;-) Podpis nad zdjęciem, podpis pod zdjęciem i podpis na zdjęciu. Tak! Mam pewność, że Autor jest pośrodku! ;-)
~Psycholog 14-10-2009 10:48
Oczywiście ,że Jelonka jest BE ,dlatego ma najwięcej reklam na swojej stronie w porównaniu do konkurencji,najwięcej dziennikarzy w tym dwóch świetnych felietonistów(K.P i J.J) oraz najlepsze zdjęcia sportowe( R.I), oraz wielu czytelników na poziomie(nie piszę o wszystkich czytelnikach oczywiście-prawda KOL?) .Drodzy flustraci i zazdrośnicy to,że można przeczytać Wasze komentarze na forum to nie jest żadną ujmą dla ludzi, którzy prowadzą ten portal. Tylko właśnie dla Was,którzy poprzez swoje tezy ogólnikowe ( "nie ma wogóle dobrego...") dowartościowujecie swe niskie Ego lub wyładowujecie się emocjonalnie.Anonimowość Wasza jest tylko objawem słabości i bezradności,która wzmacnia tych, do których kierujecie swój bezwartościowy jad.
~obserwatorzy 14-10-2009 16:36
Brawa za pomysł, ale Pan Prezydent razem ze swoimi kolegami powinien się wstydzić i nie powinno ich być na tej uroczystości. Jak była sprawa z obiektem sportowym na ul. Grunwaldzkiej to wszyscy się odwrócili nie było o czym rozmawiać, żadnej inicjatywy ze strony Urzędu. Teraz wygląda jak pastwisko dla zwierząt, ale może o to chodziło, aby spadła wartość obiektu ( ciekawy temat dla TVN ) może warto go jeszcze poruszyć. Pan Prezydent wykorzystuje czyjąś pracę i pieniądze no tak wybory niebawem. A może jakaś hala sportowa, basen, też mieszkańcy maja sami to zrealizować. Nic się nie dzieje w tej naszej Jeleniej, nic co mogłoby kształcić, rozwijać i przede wszystki zatrzymać młodzież.
teessi 14-10-2009 17:55
W moim poprzednim poście oczywiście żartowałam, a zdjęcia są naprawdę bardzo dobre. Jak zawsze u R.I.
~Psycholog 14-10-2009 22:42
To nie było do Cibie Teessi.
romoz 15-10-2009 15:32
co tam nowowiejska jak na złotniczej jest potrzebne.
teessi 16-10-2009 6:43
Najlepsze zdjęcia nie tylko sportowe, także te "socjologiczne" i architektoniczne, no i oczywiście te przyrodnicze i portrety kobiet (w różnym wieku, nie tylko tych pięknych i młodych, fotogenicznych z natury, ale i starowinek), wykonane przez R.L. (za to wielki szacun temu człowiekowi).
~Wujcio 17-10-2009 21:23
Psycholog . Gratuluję trafnej oceny wiecznych malkontentów . Twój tekst można odnieść do większości komentarzy róznych artykułów. Pozdrawiam i tak trzymać
teessi 18-10-2009 8:18
Do Wujcio - Ocena Psychologa jest trochę przesadzona. Tzn. jeśli chodzi o liczbę malkontentów czepiających się samego PORTALU. Fakt, że jest ich dość dużo, ale oni nie stanowią większości (no, może jedną czwartą ;->). Jednak, jeśli chodzi o to, aby pisać tutaj same panegiryki, to forum nie miałoby sensu. Fakt, to bardzo dobry portal (wg mnie najlepszy w Jeleniej Górze). Jednak nie jest doskonały, bo żaden nie jest. To po prostu niemożliwe. Tak, jak nie ma ludzi doskonałych.
~~obserwatorka 20-10-2009 15:38
Szkoda tylko , ze Pan Prezydent Miasta nie dołożył sie cegiełką , a warto , bo dzieciaki z KKS to swietni młodzi ludzie , z zapałem do gry a i małe dofinansowanie ze strony władz miasta przydałoby się . WSTYD PANIE PREZYDENCIE !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group