Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3372
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jedna oferta na Centrum Edukacji Przeciwpożarowej

Czwartek, 13 lutego 2020, 9:05
Aktualizacja: Piątek, 14 lutego 2020, 12:14
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jedna oferta na Centrum Edukacji Przeciwpożarowej
Fot. Przemek Kaczałko
Już wkrótce na poddaszu budynku Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej nr 1 przy ul. Sokoliki 6 powstanie Interaktywne Centrum Edukacji Przeciwpożarowej dla dzieci i młodzieży”. Zadanie realizowane jest w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

W przetargu złożono jedną ofertę - COMTV.pl Produkcja TV i Filmowa z Chorzowa zaproponowała cenę 499 tysięcy złotych (zamawiający ma na ten cel o 200 zł więcej), więc jest duża szansa na rozstrzygnięcie przetargu w pierwszym podejściu.

Jak czytamy w ogłoszeniu, przedmiot zamówienia zrealizowany zostanie poprzez opracowanie aranżacji multimedialnej, a następnie opracowanie dokumentacji projektowej na jej podstawie, wykonanie robót budowlanych dostosowujących pomieszczenie do wykonanej aranżacji i dokumentacji. Końcowym etapem ma być dostawa i montaż urządzeń audiowizualnych oraz uruchomienie interaktywnego centrum edukacji.

Zostanie wydzielone (np. przy użyciu lekkich ścian działowych) pomieszczenie główne ze Ścieżką Bezpieczeństwa, podzieloną na 4 sektory
tematyczne, łazienka oraz szatnia dla dzieci i młodzieży. W całym pomieszczeniu wykonana zostanie instalacja elektryczna, audio i IT oraz centralne ogrzewanie.

Termin realizacji zadania określono do 7 grudnia 2020 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group