Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3470
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Jedenastka” nie świeci przykładem

Poniedziałek, 26 listopada 2007, 10:07
Aktualizacja: 16:53
Autor: carioca
Jelenia Góra: „Jedenastka” nie świeci przykładem
Fot. ROB
Największa szkoła podstawowa w mieście może pochwalić się zdolnymi uczniami, ale jej otoczenie zasługuje na ocenę niedostateczną. Brudy, sypiący się tynk i ściany pomazane bohomazami farbą, których treść jest daleka od wychowawczych ideałów.

Chodzi o Szkołę Podstawową nr 11. Na brudy wokół budynku przy ulicy Moniuszki zwrócił nam uwagę pan Sebastian z Zabobrza, który – podobnie jak setki jeleniogórzan – codziennie przechodzi obok "jedenastki" i basenu. – To po prostu wstyd – napisał internauta polecając nam to miejsce. Zrobiliśmy zdjęcia, które nie wymagają komentarza.

Kilka lat temu SP nr 11 miała kłopoty z powodu wadliwych materiałów zastosowanych przy jej budowie. Dyrekcja na szczęście wymieniła świetliki, które w każdej chwili mogły runąć na głowę uczniów. Zmieniono także okna, które nie chroniły przed zimnem i mogły wypaść wraz z futrynami.

Teraz najwyższy czas na porządki wokół budynku. Stan otoczenia i samego gmachu nie świadczy dobrze o kondycji tej jednej z lepszych szkół podstawowych, do której uczęszcza ponad 1000 dzieci ze stolicy Karkonoszy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group