Reklama
Niedziela, 7 czerwca
19°C Jelenia Góra

"Jedenastka" najlepsza w basenie

Audio

Czytaj na głos

W ostatni dzień stycznia rozegrano zawody w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk Dzieci w Jeleniej Górze, które odbyły się na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 11.

Autor: MDvR 1 min czytania

- Najlepsza okazała się właśnie nasza szkoła. O zwycięstwie w klasyfikacji generalnej zdecydowały wyniki uczniów w sztafecie 6x25 w stylu dowolnym chłopców i dziewcząt oraz indywidualne rezultaty uczniów w poszczególnych konkurencjach. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta okazali się bezkonkurencyjni, uzyskując pierwsze miejsca w sztafetach 6x25m w stylu dowolnym - czytamy w komunikacie Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Usługi Hydro-Bud Usługi Hydro-Bud Usługi budowlane Jelenia Góra Do negocjacji Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Usługi budowlane Karpacz Do uzgodnienia Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka