Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8655
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jechała po pijanemu i wpadła do stawu

Piątek, 20 sierpnia 2010, 11:18
Aktualizacja: 11:20
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Kierująca najpierw uderzyła w inny pojazd , nie zatrzymała się , a kilka minut później wpadła do stawu znajdującego się na prywatnej posesji. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało ponad 2 promile. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat . Sąd zdecyduje na jak długo straci prawo jazdy.

19 sierpnia 2010 roku około godziny 20:00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letnią jeleniogórzankę, kierująca Oplem Omegą, podejrzaną o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w okolicach Wojanowa.

Jak się później okazało, w samochodzie znajdowały się cztery osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Nikt nie odniósł obrażeń. Cała czwórka była pod wpływem alkoholu. Jednak do policyjnego aresztu trafiła kierująca i jej koleżanka, ponieważ na początku nie chciały przyznać się, która z nich kierowała samochodem.

Kobieta 23 lipca br. została już zatrzymana do kontroli drogowej przez policjantów , gdy jechała po pijanemu. Wówczas funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group