Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 7937
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jechała całą szerokością jezdni

Czwartek, 12 sierpnia 2010, 8:00
Aktualizacja: 8:18
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali kobietę , która odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 1,7 promila. Nie miała ona również uprawnień do kierowania pojazdami.

W miniony poniedziałek około godziny 21.40 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie według, którego od Siedlęcina w kierunku Jeleniej Góry samochodem marki Kia jechał nietrzeźwy kierujący.

Z informacji wynikało, że kierowca jedzie całą szerokością jezdni. Policjanci , którzy pojechali sprawdzić to zgłoszenie na ulicy Podchorążych w Jeleniej Górze, zauważyli wskazany pojazd, który jechał faktycznie całą szerokością jezdni i bez włączonych świateł.

Zatrzymano auto do kontroli drogowej. Kierującą okazała się 23-letnia jeleniogórzanka. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kobiety wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało w jej organizmie 1,7 promila. Jak się później okazało, kobieta nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości , brak wymaganych uprawnień do kierowania oraz jazdę bez włączonych świateł grozić jej może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group