Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Jechała całą szerokością jezdni

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Policjanci zatrzymali kobietę , która odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 1,7 promila. Nie miała ona również uprawnień do kierowania pojazdami.

W miniony poniedziałek około godziny 21.40 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie według, którego od Siedlęcina w kierunku Jeleniej Góry samochodem marki Kia jechał nietrzeźwy kierujący.

Z informacji wynikało, że kierowca jedzie całą szerokością jezdni. Policjanci , którzy pojechali sprawdzić to zgłoszenie na ulicy Podchorążych w Jeleniej Górze, zauważyli wskazany pojazd, który jechał faktycznie całą szerokością jezdni i bez włączonych świateł.

Zatrzymano auto do kontroli drogowej. Kierującą okazała się 23-letnia jeleniogórzanka. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kobiety wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało w jej organizmie 1,7 promila. Jak się później okazało, kobieta nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości , brak wymaganych uprawnień do kierowania oraz jazdę bez włączonych świateł grozić jej może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka