Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Jechała bez prawa jazdy, miała narkotyki

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

W nocy z 8 na 9 lipca policjanci z Karpacza na ul. Wolności w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej auto marki Daewoo. Kierującą okazała się 21–letnia mieszkanka powiatu lubańskiego. Była pobudzona i zdenerwowana.

W trakcie kontroli okazało się, że kierowała pojazdem bez uprawnień. Ponadto w aucie funkcjonariusze znaleźli marihuanę, z której można uzyskać ponad 50 porcji handlowych. Zachowanie kobiety wskazywało, że mogła ona kierować pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Przyznała się, że zanim wsiadła za kierownicę paliła marihuanę. W związku z tym pobrano jej krew do badań.

|

  • Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 21-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz kobieta za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania potwierdzą obecność narkotyków , wówczas kobieta odpowie również za kierowania pojazdem pod ich wpływem – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka