Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 5180
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jarmark, malowanie jajek i pisanki w prezencie, czyli Wielkanoc w Nowym Rynku

Piątek, 23 marca 2018, 8:26
Aktualizacja: Czwartek, 29 marca 2018, 10:31
Autor: org
Jelenia Góra: Jarmark, malowanie jajek i pisanki w prezencie, czyli Wielkanoc w Nowym Rynku
Fot. org
Galeria handlowa Nowy Rynek zaprasza na pierwszy Jarmark Wielkanocny. W dniach od 23 do 29 marca br. na dziedzińcu przed galerią stanie 10 straganów, dla ponad 20 wystawców, po brzegi wypełnionych świątecznymi smakołykami i ozdobami. Jego dodatkową atrakcją będzie wystawa gigantycznych pisanek, przygotowanych przez jeleniogórskie przedszkolaki, oraz bardzo wielkanocna promocja, w której do zdobycia będą prawdziwe, ręcznie zdobione kraszanki.

W pierwszym Jarmarku Wielkanocnym organizowanym przez galerię handlową Nowy Rynek udział weźmie ponad 20 wystawców. Na specjalnie zaaranżowanych straganach w formie domków, nie zabraknie takich specjałów, jak lokalne miody, wina, wędliny, sery i pieczywo. Oprócz produktów spożywczych na odwiedzających czekać będą także stoiska ze świątecznymi stroikami, ozdobami, biżuterią, malarstwem oraz wszelkim rękodziełem urzekającym kunsztem i precyzją wykonania. Jarmark rusza w piątek, 23 marca. Stragany będą czynne przez kolejne 7 dni w godzinach od 10:00 do 18:00.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak pozytywnego odzewu ze strony lokalnych twórców i producentów. Cieszymy się, że możemy wykorzystać centralną lokalizację naszej galerii, organizując wydarzenie, które będzie interesujące nie tylko dla mieszkańców naszego miasta i okolic, ale również odwiedzających nas turystów. Smakołyki, palmy, stroiki świąteczne, piękne pisanki, to wszystko będzie można znaleźć na straganach pierwszego Jarmarku Wielkanocnego – zaprasza Robert Bachłaj, dyrektor galerii Nowy Rynek.

Jarmark Wielkanocny to jednak nie wszystko, co centrum przygotowało z okazji zbliżających się świąt. Również w najbliższy piątek w Nowym Rynku rusza wielka akcja malowania jajek. Jej efekt – gigantyczne pisanki przygotowane przez jeleniogórskie przedszkolaki, będzie można podziwiać na 1. poziomie obiektu.

W tych samych dniach w galerii trwać będzie akcja pro-sprzedażowa jeszcze mocniej podkreślająca klimat nadchodzącej Wielkiej Nocy. Do zdobycia będą oczywiście ręcznie zdobione pisanki. Więcej szczegółów na stronie www.nowy-rynek.com.pl oraz profilu www.facebook.com/galerianowyrynek/.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1159
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group