Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 14301
Zalogowanych: 73
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubań: Janowiczanki srebrnymi medalistkami

Poniedziałek, 5 marca 2018, 0:46
Aktualizacja: 0:46
Autor: MDvR
Lubań: Janowiczanki srebrnymi medalistkami
Fot. użyczone
Wielkim sukcesem janowickich siatkarek z klas siódmych i gimnazjalnych zakończył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze zawodniczki powtórzyły sukces z zeszłego roku, zdobywając srebrne medale.

W finale strefy, który odbył się w piątek, 2 marca w Lubaniu, janowickie siatkarki pokonały w półfinale Szkołę nr 2 Bolesławiec 2:0, a w finale uległy Szkole nr 2 Lubań 0:2.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. miejsce SP 2 Lubań
2. miejsce SP Janowice Wielkie
3. miejsce SP Smolnik
4. miejsce SP 2 Bolesławiec

Siatkarki z Lubania będą reprezentować naszą strefę na finałach Dolnego Śląska, z udziałem czterech najlepszych zespołów. Janowiczanki zakończyły natomiast zawody na piątym miejscu, zdobywając stypendia sportowe zgodnie ze Statutem Szkoły z Janowic Wielkich. Oto janowickie sreberka: Oliwia Urynowicz, Mariola Markowiak, Nikola Wawrzak, Maryla Jońca, Emilka Dąbrowska, Amelia Koncewicz, Zuzanna Trafas, Iga Waligóra, Julia Nowak oraz Honorata Dąbrowska. Trener Piotr Lesiński.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
667
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
 
Kultura
Muzeum Karkonoskie zaprasza na Noc Muzeów
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group