Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6718
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Janowiczanka powołana do kadry Polski!

Niedziela, 16 maja 2021, 22:57
Aktualizacja: 22:59
Autor: MDvR
Janowice Wielkie: Janowiczanka powołana do kadry Polski!
Fot. użyczone
Młoda siatkarka janowickiego UKS-u Sokoliki, Zofia Gotowt (FOTO: zawodniczka z numerem 7) otrzymała powołanie przez trenera/koordynatora i została zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych na zgrupowanie szkoleniowe stanowiące kolejny z etapów naboru i selekcji do kadry Polski U-14/15.

Zgrupowanie w perspektywie ma dalsze szkolenia poprzez kadry U-16/U-17, a wszystko ma zakończyć się mistrzostwami Europy. Konsultacje odbywają się w dniach 16-22 maja w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze. Zosia to wychowanka AMS Mini Volley Kamienna Góra, a od dwóch lat systematycznie trenuje w janowickim UKS-ie Sokoliki pod okiem trenera Piotra Lesińskiego, odnosząc z klubowymi koleżankami liczne sukcesy w kategorii klas szóstych.

- Siatkarka mieszka w Chełmsku Śląskim a uczęszcza do szkoły w Kamiennej Górze. To dowód, że wytrwałość w dążeniu do celu, systematyczna i ciężka praca, chęć realizacji własnych marzeń jest w zasięgu każdego sportowca, nawet w małych miejscowościach - komentuje trener Piotr Lesiński.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group