Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 11 marca
Imieniny: Benedykta, Ludosława
Czytających: 9183
Zalogowanych: 66
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Janik vs. Afolabi: starcie o pas mistrzowski

Piątek, 5 sierpnia 2011, 18:31
Aktualizacja: Niedziela, 7 sierpnia 2011, 16:39
Autor: Przemo
Wrocław: Janik vs. Afolabi: starcie o pas mistrzowski
Fot. archiwum
10 września podczas gali na wrocławskim stadionie, gdzie w walce wieczoru rękawice skrzyżują Tomasz Adamek oraz Witalij Kliczko, dojdzie do pojedynku Łukasza Janika i Ola Afolabiego.

Łukasz Janik (22-1, 13 KO) stanie przed szansą zdobycia pasa WBO Inter-Continental, którego posiadaczem jest Afolabi (17-2-3, 8 KO). Będzie to jednak najtrudniejszy pojedynek od czasu porażki jeleniogórzanina z Mateuszem Masternakiem.

Na początku lipca br. najbliższy rywal Janika pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności podczas gali w Hamburgu, gdzie w 1.rundzie znokautował Terry’ego Dunstana:

http://www.sportwizja.pl/film/9031/ola-afolabi-vs-terry-dunstan---walka-bokserska/

Walka odbędzie się na dystansie 12 rund. Od dłuższego czasu wiadomo było, że przed walką Adamka wystąpi Anglik popularnie zwany „Kryptonite”. Jego rywalem miał być jeden z zawodników grupy „12RoundKnockout Promotion”: Paweł Kołodziej lub Łukasz Janik. Ostatecznie zdecydowano, że we Wrocławiu pojawi się posiadacz pasa WBC Baltic Silver – Łukasz Janik.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
545
Bardzo dobry pomysł
63%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Masz drętwienie rąk? Nie bagatelizuj tego sygnału
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Czechy
Dlaczego właściwie Czechosłowacja przestała istnieć?
 
Pogoda
Pogoda zmienną jest. Nadchodzi deszcz i burze
 
Inwestycje
Kowary – budują nowe mieszkania komunalne
 
Kilometry
Pod prąd w centrum Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group