Środa, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3829
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jan Kotlarski nie żyje

Wtorek, 23 marca 2010, 20:04
Aktualizacja: 20:33
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jan Kotlarski nie żyje
Jan Kotlarski 18 maja 2008 roku podczas wernisażu w Biurze Wystaw Artystycznych.
Fot. TEJO
Znany lekarz i fotografik Jan Kotlarski nie żyje. Rodzina i przyjaciele pożegnają Go w nadchodzący piątek na starym cmentarzu w Jeleniej Górze o godz. 12. 30.

Był człowiekiem, którego fotograficzna pasja rozsławiła w całej Polsce i kilku krajach Europy. Z zawodu lekarz chirurg dzielił wykonywanie zawodu medyka z czynnym fotografowaniem i wieloma sukcesami na tym polu. Należał do Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, był członkiem Polskiego Związku Artystów Fotografików. Robił zdjęcia rozmaite: zasłynął serią reportaży z miejsca pracy, osobliwymi aktami, wieloma fotografiami zabytków Ziemi Jeleniogórskiej. Był także czynnym uczestnikiem życia Jeleniej Góry: w latach 1998 - 2002 zasiadał w radzie miasta w Klubie Radnych AWS. Choć odszedł do wieczności, Jego duch zawsze obecny będzie w spuściźnie fotograficznej, a ciepły uśmiech i dobre słowo pana Janka pozostaną w pamięci tych, którzy mieli okazję Go poznać.
Cześć Jego Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe Jana Kotlarskiego rozpoczną się w najbliższy piątek o godz. 12. 30 na starym cmentarzu przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Bliskim Zmarłego redakcja Jelonki.com składa wyrazy szczerego współczucia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group