Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5927
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jak zdobyć pieniądze – spotkanie w środę

Poniedziałek, 5 grudnia 2016, 8:04
Autor: Org
Jelenia Góra: Jak zdobyć pieniądze – spotkanie w środę
Fot. Archiwum
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje 7 grudnia spotkanie pt. „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” w siedzibie Książnicy Karkonoskiej. Początek o godz. 10.00. Udział jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 5 grudnia.

Spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla organizacji pozarządowych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego oraz Programów Krajowych. Do udziału organizatorzy zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby i podmioty współpracujące z organizacjami pozarządowymi.

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466.

Link do ogłoszenia: http://rpo.dolnyslask.pl/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-dla-organizacji-pozarzadowych-2/

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group