Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8557
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MYSŁAKOWICE: Jak wesele to w Mysłakowicach

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 8:54
Aktualizacja: 8:55
Autor: Ania
MYSŁAKOWICE: Jak wesele to w Mysłakowicach
Okolice Mysłakowic jesienią.
Fot. TEJO
Mysłakowice stały się modną miejscowością wśród młodych par. Bywali tu nowożeńcy ze Szczecina, Katowic czy Białej Podlaskiej, a nawet z… Brazylii!. W tym roku zainteresowanie jest jeszcze większe.

Młode pary przyciąga usytuowanie miejscowości leżącej u podnóża Karkonoszy. Piękny widok otaczających gór podoba się nowożeńcom, dla których otoczenie ma istotną rolę. Z kolei znany pensjonat „Chata za Wsią” jest też jednym z najbardziej popularnych „domów” weselnych w Kotlinie Jeleniogórskiej. Mysłakowice dorobiły się statusu miejscowości, w której powiedzenie sobie sakramentalnego „tak” podobno przynosi szczęście.

Wielu nowożeńców przekonuje także, że koszt organizowania wesela w Mysłakowicach jest niższy niż w ich miejscowościach. Opłaca się więc sprowadzić tutaj całą rodzinę i wziąć ślub. Otoczką uroczystości może być także historia związana z kościołem i znajdującym się w bliskiej odległości kompleksem pałacowo – parkowym, który w latach swej świetności był letnią rezydencją Fryderyka Wilhelma III, króla Prus.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
512
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group