Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 8530
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Jak sięgnąć po unijne dotacje?

Czwartek, 26 września 2013, 7:53
Aktualizacja: 17:24
Autor: Mea
Powiat: Jak sięgnąć po unijne dotacje?
Fot. Mea
W jeleniogórskim starostwie dyżurowały wczoraj (24.09.) pracownice Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE), na stałe działającego w urzędzie marszałkowskim. – Przyszedłem, bo jestem zainteresowany pozyskaniem środków na rozszerzenie działalności turystycznej, którą prowadzę – mówił nam pan Bogdan ze Szklarskiej Poręby.

Jak poinformowała Anna Czujko, rzeczniczka UM Województwa Dolnośląskiego, bezpłatną informację na temat funduszy europejskich terenie naszego województwa zapewnia Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu. W wybranych miejscowościach na terenie Dolnego Śląska odbywają się nadto dyżury, takie jak ten wczorajszy w Jeleniej Górze.

Warto starać się o te środki, póki wymagany jest niewielki wkład własny, bo mówi się, że w latach 2014-2022 będzie on wyższy.

Mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą na bieżąco korzystać z usług Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu. Punkt mieści się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, ul. Mazowiecka 17). Informacje można uzyskać bezpośrednio w siedzibie punktu, jak również mailowo i telefonicznie (tel. 71 776 95 01; e-mail: pife@dolnyslask.pl)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group