Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 3653
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jak nazwać galerię przy ulicy Pijarskiej? Konkurs

Niedziela, 3 lipca 2011, 8:43
Aktualizacja: Wtorek, 5 lipca 2011, 23:00
Autor: konkurs
JELENIA GÓRA: Jak nazwać galerię przy ulicy Pijarskiej? Konkurs
Fot. KC
Warte kilkaset złotych vouchery czekają na zwycięzców konkursu, którzy mają pomysł na nazwę powstającej przy ulicy Pijarskiej w Jeleniej Górze galerii handlowej.

Zmagania ogłosił inwestor, czyli spółka Ariadne z siedzibą w Szczecinie. Przeprowadzenie konkursu powierzone zostało firmie ABN Stępień Nieruchomości z Jeleniej Góry. Całość podzielono na dwie tury. Do 31 lipca zebrane zostaną propozycje dotyczące nazwy galerii. W ramach tej części pocztą tradycyjną, elektroniczną i osobiście (w siedzibie ABN Stępień Nieruchomości przy ul. Mostowej 6) można zgłaszać propozycje nazw (do 31 lipca). Podczas drugiej tury, która potrwa do końca sierpnia, przewidziano głosowanie, które odbywać się będzie także za pośrednictwem poczty lub osobiście w siedzibie spółki.

Zwycięzcę poznamy w ostatnim dniu września. Rozdanie nagród dla trzech osób, których propozycje zdobyły odpowiednio największą ilość głosów nastąpi podczas wielkiego otwarcia galerii zaplanowanego na październik. Laureat dostanie voucher na kwotę 1000 złotych, a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsce – vouchery o wartości 500 i 300 złotych. Wszystkie do realizacji na terenie galerii.

Więcej informacji na www.jeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (101) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group