Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Jak badminton to tylko w Piechowicach

Audio

Czytaj na głos

Autor: Mateusz Banaszak 1 min czytania

Kolejny tym razem mikołajkowy turniej w badmintonie odbędzie się już w ten weekend w w hali przy SP Nr 1 w Piechowicach.

reklamy
reklamy

W turnieju udział zapowiedzieli zawodnicy z: Bogatyni, Wałbrzycha, Milicza, Sobótki, Przezimierowa, Wrocławia, Jeleniej Góry i okolic.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 9.30 grami w kategorii skrzaty. Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach kobiet i mężczyzn: skrzaty, młodzicy, juniorzy młodsi, open, open amator.

Turniej potrwa od soboty (godz.9:30) do niedzieli włącznie.
Zgłoszenia do turnieju należy składać do dnia 12 grudnia pod numerem tel. 608-36-81-36 oraz w hali w Piechowicach przed turniejem do godziny 8.30.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka