Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 30 kwietnia
Imieniny: Katarzyny, Mariana
Czytających: 8191
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: IV Rowerowa Parada Retro i Osobliwości

Piątek, 25 maja 2012, 7:51
Aktualizacja: 7:51
Autor: Angela
Jelenia Góra/region: IV Rowerowa Parada Retro i Osobliwości
Fot. Organizatorzy
W najbliższa niedzielę (27 maja) o godz. 11:00 jeleniogórski plac Ratuszowy wypełnią ludzie pozytywnie zakręceni, którzy wezmą udział w IV Rowerowej Paradzie Retro i Osobliwości. Wyruszą oni na oryginalnych pojazdach i w bardzo nietypowych strojach!

Paradny przejazd do Uzdrowiska Cieplice odbędzie się ulicą Wolności. Przy hotelu Caspar zaplanowano losowanie nagród dla wszystkich uczestników imprezy. Będzie również niespodzianka! - losowanie wspaniałej głównej nagrody dla osoby przebranej niekoniecznie w strój retro. Ubiegłe lata pokazały, że jest to impreza bardzo barwna i niezwykle pozytywna.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi pozytywnie zakręconych na wspaniała zabawę w tylu retro, na której każdy znajdzie coś dla siebie – zachęcają organizatorzy.

Impreza została zorganizowana bez wsparcia finansowego miasta Jelenia Góra. Cały koszt imprezy pokryją organizatorzy z pieniędzy Towarzystwa Karkonosko – Izerskiego oraz przy wsparciu sponsorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
571
Zofia
35%
Rozalia
14%
Julia
37%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Wiktoria najładniejsza na Dolnym Śląsku
 
Karkonosze
Wypadek w Karkonoszach
 
112
Wymuszenie pierwszeństwa na Wolności
 
Aktualności
W Dołku już grają w kosza i siatkę
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group