Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 7911
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV Liga Dolnośląska: IV liga: Kuźnia vs Karkonosze – Trzy punkty zostają w Jaworze

Piątek, 29 sierpnia 2008, 16:34
Aktualizacja: Sobota, 30 sierpnia 2008, 19:16
Autor: Mateusz Banaszak
Dziwnego transferu dokonała Kużnia Jawor.
W meczu z Karkonoszami w szeregach jaworskiej drużyny,wystąpił Łukasz Fartuszyński, zawodnik uprawniony do gry w Nysie Wiadrów.

Zarząd Klubu skierował sprawę do wyjaśnienia do prokuratury i do DZPN we Wrocławiu.
Wcześniej nie było żadnej informacji z OZPN Legnica o wyrejestrowaniu ani z DZPN Wrocław o zarejestrowaniu zawodnika w nowym klubie,tak więc jego występy potwierdzono w dwóch klubach jednocześnie

Sprawą zajęła się prokuratura ,która badała wszelkie afery korupcyjne w Polsce.

Na dzień dzisiejszy wiemy jedno – Karkonosze nie dostaną punktów walkowerem za mecz z Kuźnią, który prowadzony w warunkach niezgodnych z przepisami niestety nie przyniesie zdobyczy punktowych podopiecznym Leszka Dulata. Może to i lepiej?

Może Karkonosze w końcu zaczną grać w swoim stylu, zdegustowani całą sytuacją wokół meczu z Kuźnią, a piłkarze nie będą narażeni na późniejsze niemiłe komentarze, dotyczące dostawania punktów za darmo.
Oby tak się stało i już w następnym meczu z Victorią jeleniogórzanie udowodnią swoją wyższość, czego serdecznie życzymy

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
851
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Najlepszy Jeleniogórzanin na królewskim dystansie
 
Pogoda
Czarno, ale deszczowo
 
Aktualności
Niewiele widać, trudne warunki w Karkonoszach
 
Kilometry
Kolej znów dojedzie do Lwówka Śląskiego
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group