Czytających: 4334
Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: IV liga: Apis rozbity!

Niedziela, 14 marca 2021, 8:22
Po niespodziewanej porażce w Leśnej, Karkonosze Jelenia Góra miały potwierdzić wysokie umiejętności z wymagającym rywalem, jakim jest Apis Jędrzychowice. Podopieczni Ołeksandra Szeweluchina zrobili to perfekcyjnie - wygrywając 6:0. Jak przyznał trener gości po meczu - był to najniższy wymiar kary.

Biało-niebiescy od początku spotkania pokazywali, że chcą się zrehabilitować za porażkę sprzed tygodnia. Już w 8. minucie wynik otworzył Czerwiński, a w 36. minucie na 2:0 podwyższył Poszelężny. Po zmianie stron jeleniogórzanie nadal przeważali, a na efekty nie trzeba było długo czekać - w 51. minucie na 3:0 trafił Poszelężny, a niewiele później było już 4:0 po trafieniu Tarana. W 68. minucie Bartosz Poszelężny skompletował hat-tricka, a wynik na 6:0 ustalił w doliczonym czasie Lekszycki.

Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice 6:0 (2:0)

Gole: 1:0 Czerwiński 8', 2:0 Poszelężny 36' 3:0 Poszelężny 51', 4:0 Taran 54', 5:0 Poszelężny 68', 6:0 Lekszycki 90'+1.

Karkonosze: Fościak - Poszelężny (70' Lekszycki), Niemienionek, Firlej, Czerwiński (78' Siudak), Wawrzyniak (74' Denis), Bębenek, Taran (63' Giziński), Kulchawy.
Apis: Janczak - Piechno (88' Grajek), Machowski, Woźniczka, Bystryk (53' Aftyka), Rachański, Mockało, Liszka, Medyński (65' Woźny), Frankiewicz, Kurianowicz.