Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6613
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Inwestycja prokuratury w zawieszeniu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 25 października 2010, 8:54
Aktualizacja: 8:55
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Stanęła rozbudowa kamienicy przy ulicy Matejki, gdzie niegdyś miało swoje wydziały starostwo jeleniogórskie, a docelowo miała znaleźć się miejscowa prokuratura rejonowa.

Inwestycję wstrzymano ze względu na brak środków w Ministerstwie Sprawiedliwości. O nowej siedzibie dla Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zdecydowano ze względu na brak wystarczającej powierzchni do pracy w budynku przy ulicy Muzealnej, oddanym do użytku w 1994 roku. Przy okazji zaniedbana kamienica wraz z dobudówką wpłynęłaby pozytywnie na estetykę zabudowy ulicy Matejki. Nie wiadomo, kiedy będzie możliwość ponownego podjęcia prac i zakończenia rozbudowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Tymian 25-10-2010 10:02
Dość juz tej rozrzutności społeczych pieniędzy - budowac gabinety dla nieproduktywnych ludzi i ich posad , przeciez jest wiele innych potrzebniejszych rzeczy do załatwienia. W tych budynkach urzęduja ludzie którzy ciurkiem przebywaja na urlopach po 6 tygodni i świat sie nie przewraca - co jest dla porownania, dzisiaj niemozliwe dla ludzi pracujacych w zakladach produkcyjnych i firmach na własny rachunek a pracuja w warunkach takich na jakie ich stać , bo system sie zmienił - ale chyba nie dla wszystkich.
~5555 25-10-2010 11:14
Dokładnie!!! Ile tych urzędników!? Na 38 Polaków przypada JEDEN urzędnik!!! K*rwa to się w głowie nie mieści!!! W 90% tych ludzi nie potrafi skorzystać z poczty elektronicznej, przelewów bankowych czy chociażby wyszukiwarki. Nagminne jest przez nich tworzenie WŁASNYCH USTAW, tak tak! większość tych urzędników TWORZY USTAWY, pamiętajcie że w 99% jeżeli urzędnik żąda od Was jakiegoś zaświadczenia, oświadczenia, dokumentów itp. to jest to JEGO WYMYSŁ! Ale każdy z nich twierdzi: TAKIE SĄ PRZEPISY. Dopiero gdy zażądacie podania tych przepisów, a macie takie PRAWO, to okazuje się że to "zarządzenie Pani kierowniczki, naczelnik, dyrektora itp. A Ci ludzie NIE MAJA PRAWA TWORZYĆ PRAWA! Ale ilość urzędników ciągle się powiększa, po co? Po to aby rząd miał swój murowany elektorat! Ci ludzie ZAWSZE głosują ZA RZĄDEM, bez względu jaki jest.
~Bolko. 25-10-2010 16:57
Też ciekawe, że konserwator zabytków, wydał zgodę na tę rozbudowę.
~BRAWO 25-10-2010 22:05
Teraz od 1 XI będą funkcjonowały Parkomaty wokól czerwonego budynku.Od str. Matejki i Muzealnej. Napewno zrobią strajk włoski. Będą zadowoleni z P.Marka O. Pal licho ,że teraz po tylu latach będą musieli płacić za cały dzień postoju tak samo i na Grottgera obok sądu. Noż się otwiera w kieszeni dlaczego sprzedano parkowanie niemcom.Nasi na trawkę a dochód pójdzie do nowego właściciela czyli za odre Brawo P.Marku O. Prokuratura powinna się tym zająć
~ZABOBRZANIN 27-10-2010 17:43
A budowę tej wcześniejszej prokuratury rozliczono ??? Coś tam też jakoś kulawo z finansami...!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group