Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 7876
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Inwazja szczurów w osiedlu Zabobrze

Środa, 11 lipca 2018, 6:39
Aktualizacja: Czwartek, 12 lipca 2018, 21:16
Autor: WAC
Jelenia Góra: Inwazja szczurów w osiedlu Zabobrze
Fot. Użyczone
O pladze szczurów, które pojawiły się ostatnio przy na jeleniogórskim Zabobrzu przy budynku, przy Noskowskiego 4 poinformowała naszą redakcję mieszkanka osiedla, pani Anna.
- Szczury pojawiły się jakiś czas temu przed naszym blokiem i bez strachu rajcują na trawnikach – mówi nasza Czytelniczka. - Zwłaszcza dzieci boją się ich i uważam, że Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa, która jest administratorem tego terenu powinna jak najszybciej zrobić z tym porządek
- Szczury, niestety jak w każdym dużym zbiorowisku ludzkim, występują też na naszym osiedlu – mówi kierownik Administracji nr 2 JSM Iwona Patek. - Obecnie mamy podpisaną umowę z firmą zewnętrzną, która regularnie dwa razy do roku przeprowadza na Zabobrzu deratyzację. Podobne działania przeprowadzane są też doraźnie po sygnałach od naszych lokatorów. Tak też było w tym konkretnym przypadku, gdyż po zgłoszeniu od jednej z mieszkanek przeprowadzono akcję zwalczania tych gryzoni.

Iwona Patek dodaje, że o każdym tego typu przypadku lokatorzy budynków będących w zasobach JSM powinni informować właściwą administrację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (60)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
353
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group