Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Interwencje przy zadymieniach

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Silne zadymienie było przyczyną dwóch wczorajszych (21.11) interwencji służb ratowniczych w Jeleniej Górze.

reklamy

Pierwsze wezwanie pochodziło z budynku przy ul. Powstańców Śląskich. Początkowo wydawało się, że około godziny 19.30 doszło do pożaru instalacji elektrycznej w jednym z mieszkań na parterze. Jak się jednak okazało, powodem zadymienia był pożar grzałki w żelazku. W interwencji brały udział trzy zastępy strażackie.

Około godziny 20.00 strażacy rozpoczęli działania przy ul. Pocztowej. Służby zaalarmowali lokatorzy jednego z domów, którzy zauważyli silny dym wydobywający się z piwnicy. W tym przypadku skończyło się na strachu, gdyż zadymienie powstało w trakcie czyszczenia pieca przez jednego z mieszkańców budynku. Również w tym przypadku w akcji uczestniczyły trzy zastępy ratownicze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka