Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6010
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Integracyjna biesiada z mnóstwem atrakcji

Sobota, 27 czerwca 2015, 17:28
Aktualizacja: Niedziela, 28 czerwca 2015, 13:32
Autor: Natalia
Powiat: Integracyjna biesiada z mnóstwem atrakcji
Fot. Natalia
Biesiada Integracyjna ,,Grillowanie na polanie’’ odbyła się wczoraj (26.06) w Kaczorowie. To doroczna impreza w związku z ,Europejskim Dniem Protestu przeciwko Dyskryminacji Osób Niepełnosprawnych’. I jak co roku, była świetna zabawa. Organizatorem jest jeleniogórski oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem.

O dobrą muzykę postarał się zespół muzyczny "Mag-Da", który przekonał wszystkich do tańca. Były też konkursy. Dla osób, które zajęły miejsce na podium, przygotowano specjalne nagrody rzeczowe oraz medale.
Wśród uczestniczek biesiady wyłoniono Królową Lata 2015’’, która została ukoronowana przepięknym wiankiem. Nie brakowało oczywiście potraw z grilla.

Zapytany pan Zbyszek z Jeleniej Góry, co sądzi o biesiadzie powiedział: - To jeden z przykładów takiego pięknego integracyjnego spotkania dla osób niepełnosprawnych.

- W dzisiejszym świecie ciężko się odnaleźć osobom niepełnosprawnym, a tutaj wszyscy się bawią ,wszyscy są radośni, znikają wszelkie bariery, czujemy się świetnie w swoim towarzystwie – dodała pani Halina, uczestniczka imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group