Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 12188
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Indiańskie lato w mieście

Niedziela, 23 sierpnia 2009, 13:22
Aktualizacja: 13:23
Autor: Natka
Jutro o godzinie 9.00 w Biurze Wystaw Artystycznych rozpoczyna się 6–dniowy cykl warsztatów artystycznych dla dzieci poświęcony tematyce indiańskiej.

Celem projektu jest urozmaicenie wolnego czasu młodych jeleniogórzan oraz poszerzenie wiedzy na temat Indian.

Przez 6 dni dzieci będą wykonywać mandale, indiańskie ozdoby, obrazki, łapacze snów i kamienne amulety. Oprócz wykonywania ćwiczeń plastycznych zapoznają się również z mitologią, wierzeniami i obrzędami Indian powiązanymi z kultem sił przyrody i przodków. Dodatkową atrakcją będzie wysłuchanie indiańskich powieści oraz zabawy, w tym nauka Tańca Słońca.

Warsztat poprowadzi Joanna Kowalczyk studentka czwartego roku Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego, autorka wielu warsztatów twórczych.

Projekt potrwa od 24 do 29 sierpnia w Biurze Wystaw Artystycznych na ul. Długiej 1 od godz. 9.00 do 14.00. Wstęp bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
1276
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
54%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
23–latka zderzyła się z wielką ciężarówką
 
Jelenia Góra - KARR
XV Święto Województwa Dolnośląskiego!
 
Aktualności
Coraz więcej śniegu w Karkonoszach
 
Pomagamy
Zbiera na album o Karkonoszach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group