Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6331
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Inauguracja wakacji na Placu Ratuszowym

Wtorek, 30 czerwca 2015, 13:52
Aktualizacja: 14:02
Autor: 112
Jelenia Góra: Inauguracja wakacji na Placu Ratuszowym
Fot. KMP Jelenia Góra
Wczoraj (29.06) na jeleniogórskim Rynku odbyła się inauguracja tegorocznych wakacji. Impreza ta jednocześnie rozpoczyna cykl wakacyjnych spotkań, które zakończą się pod koniec sierpnia.

- To spotkania w ramach realizowanego programu prewencyjnego „Bezpieczne Wakacje 2015”, a skierowane są do dzieci i młodzieży spędzających letni wypoczynek w regionie jeleniogórskim, jak również do tych, które w tym roku pozostają w domach. W działaniach uczestniczą jeleniogórscy policjanci, funkcjonariusze Straży Pożarnej, strażnicy miejscy, ratownicy GOPR , pracownicy PCK i inni – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Służby mundurowe przygotowały dla dzieci liczne atrakcje. Policjanci i strażnicy miejscy przeprowadzili liczne konkursy dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa. Atrakcją było również dla najmłodszych „Miasteczko Ruchu Drogowego” oraz motocykl policyjny zaprezentowany przez funkcjonariusza Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Podczas cyklicznych spotkań w okresie wakacyjnym mundurowi zwrócą szczególną uwagę na zachowanie bezpieczeństwa nad wodą, w lesie, w górach, w mieście oraz przypomną zasady bezpiecznego zachowania się w przypadku kontaktu z agresywnym psem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group