Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2350
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Inauguracja wakacji na Placu Ratuszowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 30 czerwca 2015, 13:52
Aktualizacja: 14:02
Autor: 112
Fot. KMP Jelenia Góra
Wczoraj (29.06) na jeleniogórskim Rynku odbyła się inauguracja tegorocznych wakacji. Impreza ta jednocześnie rozpoczyna cykl wakacyjnych spotkań, które zakończą się pod koniec sierpnia.

- To spotkania w ramach realizowanego programu prewencyjnego „Bezpieczne Wakacje 2015”, a skierowane są do dzieci i młodzieży spędzających letni wypoczynek w regionie jeleniogórskim, jak również do tych, które w tym roku pozostają w domach. W działaniach uczestniczą jeleniogórscy policjanci, funkcjonariusze Straży Pożarnej, strażnicy miejscy, ratownicy GOPR , pracownicy PCK i inni – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Służby mundurowe przygotowały dla dzieci liczne atrakcje. Policjanci i strażnicy miejscy przeprowadzili liczne konkursy dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa. Atrakcją było również dla najmłodszych „Miasteczko Ruchu Drogowego” oraz motocykl policyjny zaprezentowany przez funkcjonariusza Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Podczas cyklicznych spotkań w okresie wakacyjnym mundurowi zwrócą szczególną uwagę na zachowanie bezpieczeństwa nad wodą, w lesie, w górach, w mieście oraz przypomną zasady bezpiecznego zachowania się w przypadku kontaktu z agresywnym psem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group