• Sobota, 29 lutego 2020
  • Godz. 14:16
  • Imieniny: Dobroniego, Lutosława, Romana
  • Czytających: 6633
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Inauguracja klas patronackich Rainbow

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 października 2019, 9:13
Aktualizacja: Piątek, 18 października 2019, 12:05
Autor: Lilianna Rzepka, Agnieszka Kumek
Fot. kawonz
W Zespole Szkół Ekonomiczno–Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze odbyła się wczoraj (16.10) oficjalna inauguracja klas patronackich Biura Podróży Rainbow. To już drugi rocznik uczniów kształcących się na kierunku technik organizacji turystyki i technik obsługi turystycznej o specjalności Animator czasu wolnego.

Młodzież nabywa umiejętności między innymi prowadzenia animacji czasu wolnego w hotelach, ośrodkach turystycznych, na wycieczkach oraz organizowania imprez i usług turystycznych. Patronat Rainbow sprzyja uczeniu się języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego, co zdecydowanie wzbogaca ofertę edukacyjną szkoły. W tym roku okazja była szczególna - aż dwie klasy zostały objęte patronatem partnerskiego biura podróży.

Akademię Rainbow reprezentował Filip Szmidt - manager projektu i trener animatorów, który podczas uroczystości wręczył uczniom klasy pierwszej identyfikatory firmowe oraz podręczniki do nauki zawodu.

Podsumowano ubiegły rok współpracy, wycieczki i projekty, w których brała udział obecna klasa druga animatorów. Uroczystość uświetniło wręczenie uczniom podziękowań i medali za pomoc w organizacji Karkonoskiego Festiwalu Biegowego Chojnik Maraton. To impreza, która wpisała się już w tradycję jeleniogórskiego Ekonoma. Rok rocznie uczniowie szkoły pomagają w organizacji tego wyjątkowego sportowego wydarzenia, między innymi animując najmłodszych jego uczestników.

Po części oficjalnej, uczniowie klasy drugiej zaprezentowali efekty ubiegłorocznej edukacji: świetny program obejmujący quizy, zabawy logiczne i występ taneczny grupy animatorów. Był to dla nich nie lada sprawdzian. Prowadzenie animacji w tak licznej grupie, pod okiem szefa Akademii Rainbow stanowiło duże wyzwanie. Jednak poradzili sobie świetnie, potwierdzając tym samym, że przez ostatni rok nabyli wiele cennych umiejętności.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów, a świeżo upieczonym animatorom życzymy, by idąc śladami swoich starszych kolegów równie godnie reprezentowali Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
1
17%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kabaret 17-10-2019 10:30
Z Tobą na przodzie 😘

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group