Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6049
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kabaret Nowaki w nowym programie "Za granicą żartu"

Jelonka poleca!
Poniedziałek, 28 czerwca 2021
godz. 17:30
Jelenia Góra
Wojska Polskiego
Normalny: 80
Ulgowy: 65

Agencja Koncertowo-Wydawnicza SOLO, zaprasza na spotkanie z kabaretem Nowaki już 28 czerwca w Teatrze im. C.K.Norwida w Jeleniej Gorze w godz. 17:30 i 20:00.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

28.06.2021r., godz. 17:30 i 20:00
miejsce: Teatr Norwida przy ul.Wojska Polskiego w Jeleniej Górze
bilety: kabaretowebilety.pl, kupbilecik.pl

Do zobaczenia!

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group